Purjetamiskool

2017. aastal avab Tallinna Jahtklubi Purjetamiskool oma uksed ka Haven Kakumäel, kus on valmimas Eesti kõige suurem ja eksklusiivsem sadam ning mis on kujunemas Eesti purjetamise uueks keskuseks. Kakumäe filiaali on oodatud purjetamist õppima aktiivsed ja hakkajad lapsed vanuses 8-11 eluaastat. Treenerina alustab laste õpetamist Alari Lagle, kellel on seljataga aastate pikkune purjetamiskarjäär erinevatel svertpaatidel ja kiiljahtidel. Kakumäe purjetamiskooli uksed avatakse juunis. Avaldusi ootame kuni 29. maini aadressile maria@tjk.ee.

Lisaks on võimalik sellel aastal liituda meie Lohusalu kooliga, kus juba õpib 30 tublit noort purjetamishuvilist. Sealne treener Anna Pohlak ootab treeningutele lapsi, kes soovivad purjetamist selgeks saada väga mõnusas ja koduses Lohusalu sadamas. Uus rühm alustab 5. juunil. Kui just Lohusalus on sul kõige mugavam treeningutega alustada, siis kirjuta annapohlak@gmail.com või maria@tjk.ee

Piritalegi ootame uusi huvilisi, et koos lõbusalt purjetada ja merega tutvust teha. Anna oma soovist teada 29.ndaks maiks maria@tjk.ee.

Tallinna Jahtklubi Purjetamiskoolis õpib tänase seisuga 90 õpilast. Treeningud toimuvad Optimist, Zoom8, RS Feva, 29er, Laser 4,7, Laser Radiali, Laser Standard ja 49er klassis. Purjetajad on vanuses 7-25 eluaastat. Poisse-tüdrukuid umbes pooleks.

 

Tallinna Jahtklubi juhatus soovib kõigi klubi liikmete poolt noortele purjetajatele tuult purjedesse!

 

Kui soovite treeningutega liituda, siis võtke ühendust:

Maria Veessaar
email: maria@tjk.ee
telefon: 5643913